Freshdays protector

Freshdays 100% Natural Deodorant

 

Průvodním znakem pocení je nepříjemný pach, který vzniká rozkladem bakterií. Freshdays 100% Natural Deodorant je bez chemických přísad, antialergenní a 100% účinně zabraňující pachu. Jedná se o skutečně přírodní produkt, který je bez vůně a tím umožňuje použití Vašeho oblíbeného parfému.

Freshdays 100% Natural Deodorant je 100% přírodní deodorant z krystalů kamence, které se aktivují po kontaktu s vodou. 100 ml lahvičku, ve které se nachází krystaly, stačí naplnit obyčejnou vodou a protřepat, aby se krystaly rychleji aktivovaly. Poté už jen stačí nanést na pokožku jako klasický deodorant.

Lahvičku můžete doplnit vodou až 5x, aniž by se rapidně snižoval účinek deodorantu. Krystaly se totiž rozpouštějí pomalu a postupně, a tak se nestane, že by se hned po prvním doplnění vodou rozpustily.

Freshdays 100% Natural Deodorant je vhodný pro použití na celé tělo a proto můžete účinně redukovat nepříjemný pach všech částí Vašeho těla.

Protože jako přenášení médium tohoto naturálního deodorantu slouží voda, po aplikaci můžete pociťovat jemně vlhkou pokožku. Tento pocit však do pár minut zcela zmizí a Vy budete 100% chráněni před nepříjemným pachem tím nejzdravějším možným způsobem!

 

Cena: 219,- Kč vč. DPH + poštovné 98,- Kč. V případě objednání 3 a více kusů je poštovné zdarma. Objednávky prosím zasílejte na email: info@freshdays.cz

__________________________________________________________________________________

Jelikož se jedná o přírodní produkt, čas od času se pumpička zablokuje malými částečkami krystalů. Pro její odblokování pumpičku odšroubujte, vložte do teplé vody a několikrát zapumpujte. Pumpička se odblokuje. A někdy stačí pouze déle pumpovat a dojde k odblokování. Většinou hrozí zablokování na začátku používání, kdy se ještě tyto velmi malé částečky krystalů nestihly rozpustit. Toto je vlastnost přírodního deodorantu.

send an order