Freshdays protector

výhody a vlastnosti

Skvrny od potu v oblasti podpaží se mohou objevit v ty nejméně vhodné situace – během obchodních jednání, na schůzce, ve škole, v přeplněném autobuse či metru, či během vypjatých situací. S Freshdays PROTECTOR podpažními vložkami budou tyto situace minulostí.

Freshdays PROTECTOR podpažní vložky Vás ochrání před nepříjemným pocitem v podpaží a zamezí vzniku skvrn, které jsou nejen nevzhledné, ale také mohou poškodit Vaše oblečení.

Freshdays PROTECTOR jsou vyrobeny ze super tenkého, nedráždivého, absorbčního a pohodlného materiálu a jsou vhodné pro nalepení na většinu druhů látek. Jelikož jsou Freshdays PROTECTOR velmi tenké, nejsou pod oděvem vidět a jejich nošení si nikdo nevšimne. Zároveň nijak nebrání v pohybu.

Na spodní straně jsou Freshdays PROTECTOR opatřeny speciálně vyvinutými samolepicími pásky, které spolehlivě drží vložky na svém místě. Tyto pásky jsou navrženy tak, aby po odstranění vložky nezústávaly na oděvu. Podpažní vložky neomezují pohyb a jako jediné v ČR jsou k dostání v dámském i pánském provedení.

Freshdays PROTECTOR podpažní vložky jsou cenově nejdostupnější a nejzdravější řešení problému, který většina z nás musí denně řešit.

Freshdays PROTECTOR Vám také ušetří peníze za čistírnu.


  • ultratenký design pro maximální komfort
  • diskrétní a pohodlné nošení
  • měkký a příjemný materiál
  • zabraňuje vzniku skvrn na oblečení v oblasti podpaží
  • prodlužuje životnost oblečení a šetří náklady za čistírnu
  • vhodné pro všechny druhy látek